Služby bytového designera

Nabízíme tvorbu návrhu interiéru v dohodnuté formě vizualizace. Návrh interiéru může být vypracován například ve formě 2D půdorysné nebo 3D prostorové vizualizace. Návrh Vášeho interiéru bude obsahovat přehled navrhovaných materiálů a zařizovacích prvků v ucelené prezentaci. Zařiďte si svůj byt přesně dle vlastních představ, PVH INTERIOR DESIGN Vám bude skvělým pomocníkem! Pomůžeme s realizací Vašich vlastních nápadů a poskytneme Vám cenné rady při výběru zařizovacích prvků. Můžeme doporučit námi ověřené realizační firmy.
 

Osobní Konzultace

Konzultace s bytovým designerem může pro Vás být inspirací v případě, že plánujete změnu Vašeho interiéru. Konzultace zahrnuje např. výběr nábytku a jeho správné půdorysné rozložení, výběr typu osvětlení, malby, tapet, obkladu, způsobu clonění oken a další nápady pro Váš interiér. Na konzultaci můžeme také řešit i změnu dispozic interiéru a příček, výběr podlahové krytiny a případné stavební úpravy.

Návrhy interiérů

Nejdříve Vás vyslechneme, aby jsme zjistili co se Vám líbí, co máte rádi a v čem se citíte dobře. Potom vypracujeme návrhy Vášeho interiéru a spolu s Vámi návrhy dolaďujeme, aby konečný návrh Vašeho interiéru splňoval Vaše představy. Dále Vám můžeme doporučit dodavatele na případné stavební úpravy a na dodávku nábytku. Doporučujeme jenom ty firmy, se kterými máme dobrou zkušenost.

Pro více informací nebo pro domluvení schůzky s interiérovým designerem nás prosím kontaktujte.